חקירות כלכליות

חקירות כלכליות

מגנום חקירות הנו משרד חקירות וותיק ומנוסה, וותק של 30 שנים בתחום החקירות והמעקבים, אנו מתמחים בכל סוגי החקירות והמעקבים, לרבות חקירות כלכליות, לרשותנו ציוד מעקב מתוחכם מאגרי מידע וטכניקות ייחודיות למשרדינו אשר יספקו לך את המידע אותו אתה דורש.

חקירות כלכליות לרוב נדרשות כאשר יש ספקות לגבי אמינות מידע מסויים לדוגמה :  אמירות של אדם מסוים לגבי שווי נכסיו במקרים כמו נישואין או גירושין

הדברים יכולים, במקרים כללו נדרש לחקור ולהגיע לאמת בצורה הטובה ביותר על מנת להגיע מוכנים למשפט.

חקירות כלכליות יכולות לנבוע משותפות עסקיות פנים ארגוניות, לדוגמה מצב בו השותף גונב כספים ומעביר לחשבונותיו בחו"ל , אנו נדאג לאתר את החשבונות ואת המעילות.

מהן חקירות כלכליות – איך לאתר נכסים?

אם אתם חושדים שבן הזוג שלכם מסתיר מכם נכסים או שאולי אדם מסוים חייב לכם כסף והוא מתחמק מתשלום החוב? אם זה המצב אז כדאי לכם לפנות למשרד חקירות כדי לאתר את הנכסים או הכספים שלכם. אז איך תבחרו את משרד החקירות שיבצע מעקב אחר האדם החשוד בהסתרת נכסים? יצאנו לבדוק.

לפני הכול – מהן חקירות כלכליות?

בחקירה כלכלית החוקר אוסף מידע ומאתר נכסים שאדם מסוים מנסה להסתיר מבן הזוג שלו או מהשותף העסקי שלו. אם זוג נמצא בהליכי גירושין ומתעורר חשד להסתרת נכסים או כספים בחשבונות בנק שאחד מבני הזוג לא ידע עליו, זה המקום לפנות למשרד חקירות כדי לבצע חקירה כלכלית לאיתור המידע. גם בעולם העסקי יכולות להיווצר סיטואציות שונות כגון גניבה מהעסק, העברת כספים לחשבון בנק פרטי, פעילויות עסקיות פיקטיביות ללא התייעצות עם יתר השותפים ועוד. טרם ביצוע עסקאות או רכישות של חברות וכניסה לשותפויות חדשות, מומלץ לשכור בלש פרטי שיבדוק האם הצד השני יכול לעמוד בהתחייבויות הכספיות שעליהן הוא עומד לחתום.

מקרים נוספים יכולים להיות כאשר אדם חייב לכם כסף והוא מתחמק מתשלום החובות, כל נושא חובות אבודים יכול לבוא לידי פתרון. אתם חושדים שיש לו נכסים שאינו מדווח עליהם, או שהוא רושם את הנכסים שלו על שם קרובי משפחה ואתם רוצים לדעת אם יש לו את היכולת הכלכלית לשלם את החוב, כאן חוקר פרטי מנוסה ומקצועי יוכל לסייע לכם למצוא את התשובות. החוקר יבצע מעקבים, יאסוף ראיות ויאמת או יפריך את החשדות שלכם. כיום מלבד המגזר הפרטי,  גם משרדים ממשלתיים, עיריות וגופים שונים נעזרים בשירותי משרד חקירות המבצע חקירות כלכליות.

חוקר פרטי המומחה בתחום של חקירות כלכליות יוכל לאתר עבורכם מידע מקיף על האדם השוד, כגון העברות כספים לחשבונות, מקורות הכנסה שלא ידעתם עליהם קודם, ביטוחים ופוליסות ביטוח, ניהול תיקי השקעות, איתור סניפי בנק, איתור נדל"ן ורכישות שונות, כגון רכישת רכב חדש ועוד. חשוב שהחקירה תתבצע שלב אחר שלב, כדי לקבל תמונה מלאה וכוללת על המצב הכספי של האדם החשוד, תוך שמירה על דיסקרטיות מוחלטת ואיסוף ראיות והוכחות על ידי חוקר פרטי מקצועי, זאת על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

איך לבחור משרד חקירות?

דבר ראשון חשוב שתוודאו שהמשרד והחוקרים שעובדים בו נמצאים תחת רישיון תקף של משרד המשפטים. בדקו שהמשרד מעסיק חוקרים פרטיים שתחום ההתמחות שלהם הוא חקירות כלכליות. בנוסף לכך בדקו מהן שנות הוותק והניסיון של החוקרים הפרטיים המועסקים במשרד. תוודאו שאתם מקבלים את כל המידע הנחוץ לכם, כולל פירוט של שעות העבודה של החוקר.

מומלץ לתאם פגישה ראשונית עם משרד החקירות טרם בחירתכם. בדקו היטב כיצד הדברים מתנהלים, מה היקף החקירה, באילו טכנולוגיות החוקר משתמש כדי לבצע את החקירה, האם הוא מנוסה בביצוע מעקבים, האם החוקר יכול לספק מתן עדות בבית משפט במידת הצורך, האם המשרד מבצע בדיקות פוליגרף, לבסוף תבקשו הצעת מחיר.

הפגישה הראשונית חשובה מאד לצורך ההתרשמות שלכם עם משרד החקירות, בסופו של דבר מדובר בחיים שלכם ולא תרצו להתפשר על חוקרים שאינם מיומנים באיתור המידע או הנכסים שלכם. בנוסף לכך החוקר נחשף לפרטים האישיים שלכם, לכן חשוב מאד שיהיה דיסקרטי ואמין.

במגנום חקירות נשמח לתת לכם שירות אדיב, מקצועי ואמין. אם יש לכם שאלות, אל תהססו ופנו אלינו עוד היום, כשמדובר בחיים הפרטיים שלכם וכמובן בנכסים שלכם- אל תתפשרו על איכות ומצוינות.

מגנום חקירות הנו משרד חקירות בצפון הארץ , אנו מספקים שירותים לכל הארץ ואף לחו"ל , נשמח לעמוד לשירותכם לכל שאלה