חוקר פרטי בצפון

חוקר פרטי בצפון – מגנום חקירות

מגנום חקירות מספקת שירותי חוקר פרטי בצפון  ולכל רכבי הארץ, משרדינו ממוקמים באזור הצפון בעיר קרית אתא.

משרדנו הוא מבין משרדי החקירות הוותיקים בארץ , אנו מספקים שירותי מעקבים וחקירות למגזר הפרטי העסקי והמוסדי כאחד.

במשרדינו חוקרים פרטים מורשים  ומקצועיים אשר יעזרו לכם להגיע לחקר האמת במהירות רבה, אנו מעסיקים אך רק חוקרים איכותיים מהשורה הראשונה בארץ.

משרנו חרט על דגלו את נושא המקצועיות ואנו מעסיקים אך ורק חוקרים מהשורה הראשונה בארץ בעלי רישיון ממשרד המשפטים, בנוסף לרשותנו ציוד מעקב איכותי ומתקדם.

כמו כן לשרות משרדנו ומאגרי מידע כשרים וחוקיים אשר יספקו כיוונים לחקירה ויקצרו הליכים מיותרים.

אנו מתחייבים לסודיות מובטחת לקהל לקוחותינו- נושא הדיסקרטיות הנו קריטי למקצוע בו אנו עובדים אנו מתחייבים לחשאיות וסודיות שאין כמותה, אין אנו מתפשרים על סודיות לקוחותינו -נושא הדיסקרטיות זה ה-א ב של המקצוע שלנו , ואנו מאמינים ששירות איכותי מתחיל באמון בין החברה ללקוח.

משרדנו מאגד בתוכו את כל נושאי החקירות: חקירות אישות- בגידות, ניאוף,הסתרת מידע, חקירות כלכליות ומעילות,מעקבים,איתור נעלמים,ביסוס אליבי,בדיקות פוליגרף,מודיעין עסקי ומסחרי.

משרדנו קיים מזה 10 שנה בהן אנו מעניקים שירות אישי מסור ומקצועי לקהל לקוחותינו, במהלך שנות עבודותינו צברנו ניסיון רב ,קשרים ושיטות עבודה ייחודיות אשר יחסכו לכם המון זמן וכסף.

חוקר פרטי בצפון ובחיפה – מגנום חקירות

לעתים אנו עלולים להרגיש כאילו אנו חיים או עובדים עם אדם שאנו לא באמת מכירים ואף חושדים בו משום שהוא מתנהג בצורה שמעוררת חשדות, בין אם זה פלילי או בין אישי.

החלטת פתיחת חקירה לרוב תהיה תקופה לא קלה , אך עם עוברים תקופה זו עם חוקר פרטי מקצועי  תקופה זו יכולה להיות קלה יותר.

לעתים קרובות חשדות אלו מתגלות כאמתיות, חוקר פרטי טוב יכול לאמת או להפריך חשדות אלו.

אם אתם נמצאים בסיטואציה שבה אתם חושדים בבן הזוג , בעובד, בשותף עסקי , או אפילו בשכן,

מגנום חקירות – שירותי חוקר פרטי בצפון בחיפה, ובכל חלקי הארץ לשירותכם.

אנו מומחים באיסוף ראיות מעקבים חשאיים,איתור נעדרים, חקירות איסוף מידע ועוד.

אנו ננהל עבורכם את החקירה בצורה דיסקרטית אמינה ומקצועית במינימום זמן.

משרדנו מתמחה בהשגת מידע – כל מידע , בין אם זה בארץ או בחו"ל, משרדינו מפעילים סוכנים בכל רחבי הארץ ואף בחו"ל במידת הצורך , אנו מספקים שירותי מעקבים ,גילויי מידע, התקנת ציוד, ברשותנו מאגרי מידע חוקיים וכשרים איכותיים אשר יכולים לחסוך לכם המון זמן בניהול החקירה על הצד הטוב ביותר שישרת אתכם בצורה הטובה ביותר.

במקרים מסוימים פיסות מידע כאלה או אחרות יכולות להוות אמנם מקור לאמת אך לא תמיד המידע חוקי ונגיש בבתי משפט ,מגנום חקירות מכירים את בחוק ופועלים על פי חוק על מנת שהמידע שאנו משיגים לקהל לקוחותינו יהיה רלוונטי וקביל בבתי משפט ומול גורמי הרשויות על מנת לחסוך אי נעימויות לקהל לקוחותינו.

אנו מספקים שירותי מעקבים וחקירות בנשואי : בגידות ביחסים ביו בני זוג , בניית אליבי לאירועים וללקוחות, חקירות  של מעילות וגנבות במקומות עבודה ובעסקים, חקירות ואיתור בעלי נכסים ועוד.

משרד חקירות מגנום חקירות מספק שירותי חוקר פרטי בחיפה ובצפון- צרו קשר עוד היום.