חוקר פרטי בפתח תקווה לחקירות אישות

חוקר פרטי בפתח תקווה מטעם משרדנו עשוי לעסוק במספר תחומים המהווים את מומחיותו. מדובר למשל בחקירות הונאה, מודיעין מסחרי, איתור נכסים, איתור נעדרים, חקירות כלכליות ועוד. אחד התחומים הללו הינו חקירות אישות הנדרשות לא פעם על ידי בני זוג נשואים או המצויים בהליכי גירושין.

חקירות בעת חשד לבגידה

למרבה הצער, בגידות במסגרת הנישואין הן תופעה שכיחה יחסית בארצנו ומלוות במשבר קשה של אמון ובהשלכות על כל התא המשפחתי. יחד עם זאת, לעיתים מדובר בחשדות בלתי מבוססים המובילים לחששות, דאגות, כעסים ונקמנות כאשר אין סיבה מוצדקת לכך. אכן, לעיתים אישה או גבר מבחינים שבן זוגם נוטה להסתיר מהם עניינים, מגיע הביתה בשעות מאוחרות, מספר על "פגישות עבודה", ויש ירידה ברורה ברמת המשיכה והחשק המיני שלו. במקרה מעין זה, במקום להתבוסס בדמיונות לאורך תקופה ארוכה אנו ממליצים לפנות אל משרדנו על מנת שנוכל לעקוב בצורה חשאית אחר בן הזוג ולאסוף חומרים רלוונטיים.

במידה שנמצא כי בן הזוג אינו בוגד, יהיה אפשר לשוב לחיים זוגיים תקינים מבלי שיידע לעולם אודות המעקב. לעומת זאת, במידה שגילינו ממצאים אודות בגידה יהיו לכך השלכות משמעותיות ברמה האישית וכן ברמה המשפטית. כך לדוגמא, עם הממצאים הקבילים בבית המשפט יכול בעל לפתוח תיק גירושין בבית דין רבני, כאשר המשמעות היא שהאישה לא תהיה זכאית לכתובה, וייתכן אף שתאבד חלקים מהרכוש המשותף.

חוקר פרטי בהליכי גירושין

חוקר פרטי בפתח תקווה עשוי להתגלות כחיוני ביותר בעת הליכי גירושין, ולמעשה במקרים רבים מגיעים אלינו לקוחות שהופנו על ידי עורכי דינם. הסיבה לכך היא שלפי חוק, בעת גירושין יש לחלק בצורה שוויונית את הנכסים שצברו בני הזוג במהלך שנות נישואיהם, החל מדירה משותפת, דרך חשבונות בנק, ועד למוניטין של עסק. ואולם, לעיתים טוען בן הזוג להכנסות ונכסים מועטים שלא בתום לב, דבר המשפיע באורח מהותי על חלקו של השני וכן על המזונות לילדים. פנייה אל משרדנו תוביל לחקירה כלכלית של מקורות ההכנסה של בן הזוג, למשל אם הוא אינו מדווח על כל ההכנסות מהעסק, אם יש לו מניות בחברות שלא מוכרות לבן הזוג השני, אם הבריח נכסים על ידי פתיחת חשבון בנק בחו"ל, אם העביר דירה שהייתה רשומה על שמו לקרוב משפחה, וכדומה.

חשיבותה של חקירה לפי חוק

חוקרים פרטיים עובדים בעולם המצוי לעיתים בגבולות החוק, שכן עבודתם חודרת אל המרחב הפרטי של בן הזוג שנמצא תחת מעקב. יחד עם זאת, החוקר אינו יכול לפעול בדרכים המנוגדות לחוק ועליו להחזיק ברישיון מטעם משרד המשפטים. כך לדוגמא, לפי חוק אסור לחוקר פרטי להציג את עצמו כבא כוח של אדם אחר (למשל עורך דין), להציג את עצמו כרופא, פסיכולוג או בעל מקצוע אחר הדורש רישיון, וכן כפקיד עירייה או עובד ציבור אחר. יש להבין כי שימוש בשיטות ובאמצעים המנוגדים לחוק עשוי להוביל לתסבוכת משפטית, וכן לפסילת הממצאים כקבילים בבית המשפט אף אם נמצא בבירור שאישה בגדה בבעלה. על כן, משרד חקירות חייב לבצע את פעולותיו בהתאם לחוק ולמגבלות החלות בתחום, אך עדיין מצויים ברשותו מגוון כלים מתקדמים ויעילים מאוד.

למידע נוסף על חוקר פרטי בפתח תקווה לביצוע חקירות אישות, ולהזמנת שירותינו, התקשרו עם משרד מגנום חקירות בטלפונים 052-6559494 או 0507-7566883.

משרדנו:
חנקין 1 , קריית אתא , 2821201