תחומי עיסוקו של חוקר פרטי בחולון

חוקר פרטי בחולון עשוי לבצע מגוון רחב של בדיקות, חקירות ומעקבים עבור צרכים ולקוחות שונים. כך למשל, הוא יכול לעסוק באיתור רכוש, בהתחקות אחר מעשים פליליים של עובדי עסק וגורמים אחרים, בבגידות וגירושין, בחקירות הונאה ובחקירות כלכליות, בחקירות עסקיות ומסחריות, לבצע בדיקות פוליגרף, לאתר נעדרים ומידע, ועוד. בשורות הבאות נבחן מספר תחומי עיסוק מרכזיים של משרד חקירות הפועל בחולון ובאזור המרכז.

חקירות אישות בחולון והסביבה

מדובר בתחום הנוגע בתא המשפחתי בכלל ובקשר הזוגי בפרט, לכן עליו להתבצע בשיא הרגישות והדיסקרטיות. תחום זה נחלק באופן בסיסיי לשני ענפים. הענף הראשון הוא התחקות אחר בגידות מחוץ לקשר הזוגי, בין אם הזוג נשוי, ידוע בציבור או אחר. חקירה שכזו מאפשרת לבן הזוג לאשש את חשדותיו וחששותיו, או במקרה הטוב להפריכם ולשוב לחיי זוגיות תקינים. אם אוששו חלילה החשדות ניתן יהיו להשתמש בחומרים שנאספו כחוק בהליכי הגירושין, ויכול להיות להם משקל רב בהחלטות על חלוקת רכוש, מזונות אישה וילדים, ועוד. הענף השני של חקירות אישות הוא בדיקה כלכלית של בן הזוג בעת כניסה להליך גירושין, מאחר שבמקרים רבים בת הזוג אינה מודעת למכלול הנכסים וההכנסות העומדים לרשות הבעל. יתר על כן, הבעל נוטה להצהיר על יכולות כלכליות קטנות, להסתיר ולהבריח נכסים בדרכים שונות, וכל זאת כדי להקטין את חלקה של הגרושה ברכוש המשותף ואת המזונות. במקרה זה, חוקר פרטי בחולון מתחקה אחר מכלול הנכסים, ההכנסות והפעולות שנעשו על מנת להסתירם או להקטינם, כאשר המידע משמש את עורכי הדין כדי להביא לחלוקה צודקת של הממון.

חקירות עסקיות ומסחריות

תחום מרכזי נוסף שבו עוסקים חוקרים פרטיים הינו העסקי והמסחרי, בו יש להפגין בקיאות מעמיקה ולעשות שימוש בשיטות מתקדמות וציוד מיוחד. בין היתר, בתחום זה נעשות בדיקות אודות אמינותם ומהימנותם של מועמדים לארגון ועובדים קיימים בחברה, אשר מתעורר חשד כי הם פועלים לאור אינטרסים סותרים ואף מעבירים מידע לגורמים אחרים. כמו כן, משרד החקירות מבצע בדיקות מעמיקות אודות מצבם של חברות ועסקים עבור משקיעים ושותפים פוטנציאליים, ומאידך מבצע בדיקות על משקיעים ושותפים עבור החברות עצמן. מעבר לכך, בתחום זה נעשות פעילויות רבות בתחום המודיעים העסקי, בסביבה תחרותית מאתגרת ומורכבת.

חקירות כלכליות בחולון

עוד תחום עיקרי שבו עוסק חוקר פרטי בחולון הוא חקירות כלכליות. מדובר בפעולות שבדרך כלל מיועדות לעמוד על מצבו הכלכלי של אדם, ונדרשות למשל בהליכי גירושין כפי שהזכרנו לעיל. בנוסף, החקירות נדרשות במקרים של חובות ופניות להוצאה לפועל, ומאפשרות לבעלי עניין ונושים להבין באם החייב מסוגל להחזיר את חובו, ומהם המקורות המצויים באמתחתו. חקירות אלו יכולות לחסוך ממון נכבד ותהליכים משפטיים יקרים במידה שהן מצביעות על אדם שאין ביכולתו להחזיר את חובו בעתיד הנראה לעין. מצד שני, הן יכולות להראות שהאדם מסתיר נכסים והכנסות, שאותם ניתן לחלט לטובת החזר החוב לנושה.

אלו היו רק 3 דוגמאות נפוצות לסוגי חקירות שמשרדנו מבצע בחולון ובאזור המרכז, בדגש על חקירה איכותית ויעילה, המקצרת תהליכים וחוסכת בעלויות ללקוחותינו. לפרטים נוספים אודות שירותינו באזור ולשיחה עם נציגי מגנום חקירות, התקשרו לטלפונים 052-6559494 או 0507-7566883.

משרדנו:
חנקין 1 , קריית אתא , 2821201