חקירות עסקיות ומסחריות

חקירות עסקיות ומסחריות

מגנום חקירות הנו משרד חקירות איכותי ומקצועי הקיים מזה 30 שנה , בין תחומי ההתמחות שלנו : חקירות עסקיות ומסחריות, אנו מתמחים באיסוף מודיעין עסקי לקהל לקוחותינו , איתור לקוחות, איתור מתחרים ושותפים עסקיים, איסוף מודיעין ותכניות עסקיות.

משרדנו הנו משרד חקירות מנוסה בתחום, קהל לקוחותינו מונה את מיטב החברות הגדולות היום בשוק הישראלי, חקירות עסקיות ומסחריות יכולות לקום בעקבות חשש להתפתחויות עסקיות עתידיות של מתחרים, בנוסף איתור נכסים ומידע מודיעיני רחב אשר יכול לספק לחברה יתרון על מתחריה.

בנוסף אנו מספקים שירותי חקירות עסקיות בין כתלי החברה הדורשת, איתור מידע על עובדים קיימים, מעקבים, בדיקת מהימנות בדיקות פוליגרף , בדיקת מידע קיים כגון מידע על עובדינו. אנו מתמחים בחקירות עסקיות לחברתנו ניסיון עשיר בתחום, וחברתנו מספקת שירות איכותי ומקצועי למיטב החברות בישראל.

רוב העסקים החדשים כיום מתמודדים עם תחרות. על מנת להתמודד מול המתחרים, בעלי עסקים צריכים לאסוף מידע שיסייע להם להבין את אופן פעולתם ואת התנהלותם של המתחרים בכדי להגיע להצלחה ובכדי לשכלל את ההתנהלות הקיימת בחברה. כדי להשיג את המידע החשוב הזה, בעלי העסק צריכים להיעזר במומחים שיאתרו עבורם את כל המידע הנדרש כדי להבין את המתחרה. אותם מומחים הינם חוקרים פרטיים. החוקרים צריכים להיות בעלי ידע וניסיון מקיף, הבנה מעמיקה בעולם העסקי תוך שמירה על דיסקרטיות מלאה. תחום החקירות העסקיות והמסחריות מתאפיין בכמה סוגים של חקירות. הדומיננטית מהן היא מודיעין עסקי, בדומה לאיסוף מידע מודיעיני בצבא, יש צורך בשימוש בתחבולה או בדרך פעולה לא שגרתית כדי להשיג את המידע המבוקש, לפעמים משתמשים בטכניקות של הטעייה ארוכות טווח ובהסתרת מידע,  תלוי בסוג החקירה. החקירות מתמקדות בעיקר באיסוף מידע על מוצרים, רווחי החברה, איפה היא משקיעה יותר כספים, אופן פעולתה וניהול העובדים שלה. 

איך להגן על העסק שלי?

בעלי עסק ואתם חוששים מפני גניבה של עובדים או דליפת מידע למתחרים? מקומכם איתנו. אנחנו נסייע לכם לאתר את המידע הנחוץ לכם. בעלי עסקים צריכים להיות תמיד עם היד על הדופק על מנת לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר לעסק.

  • שמירה על מידע רגיש- יש לאפשר גישה מוגבלת של מידע רגיש על החברה. אין זה אומר שאתם לא נותנים אמון בעובדים שלכם, אלא מדובר בלקיחת אחריות מצדכם לחשיפת פרטים רגישים על העסק שלכם.
  • ניהול מעקב אחר העובדים- במידה ועולה אצלכם חשש לריגול תעשייתי או חשש לגניבה של עובדים בחברה שלכם, נמליץ לכם לבצע מעקבים והאזנות סתר כדי להגן על העסק שלכם. כמו כן, יש לבצע מבדקי אמינות שמטרתם לוודא שהעובדים שלכם לא ימסרו מידע תחרותי למתחרים שלכם, ירמו או יגנבו מהעסק שלכם. את כל המידע החשוב הזה תוכלו לקבל על ידי משרד חקירות המעסיק חוקרים מקצועיים ואמינים. החוקרים ישיגו את המידע הנחוץ לכם, בדרכי פעולה לא שגרתיות כגון, איסוף נתונים על האדם החשוד, ביצוע בדיקות פוליגרף, שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם, ציוד להאזנות סתר וכדומה, תוך שמירה על החוק ועל הדיסקרטיות שלכם.
  • איתור נכסים- חקירות של איתור נכסים יכולות לסייע לכם לקבל את הכסף שלכם מבעלי חוב המנסים להתחמק מתשלום החוב. במקרים כאלו, משרדי חקירות יכולים לאתר את בעל החוב ואת מקורות ההכנסה שלו.
  • כניסה של שותפים חדשים- לפני שאתם מכניסים שותפים חדשים לעסק שלכם מומלץ לבדוק את השטח ולבצע בדיקות יסודיות של השותף החדש, האם יש לו את היכולות הפיננסיות הדרושות, מהו מצבו הכלכלי, מהן הכוונות שלו, האם הוא מרגל אחריכם, או שהוא מסתיר מידע חיוני שיכול לשנות את החלטתכם לגבי כניסתו לחברה כגון הכישורים והניסיון שאיתם הוא מגיע, מסירת שמות מקומות העבודה שעבד בהם קודם, האם הוא מעורב בתביעה משפטית, מה המוניטין שלו בקרב בעלי עסקים בתחום ועוד.
  • מהו מידע עסקי- מומלץ לבדוק מידע על חברות או על רכישות ועסקאות טרם ביצוען. מומלץ לפנות למשרד חקירות כדי לאסוף מידע ונתונים אודות החברה שאיתה נרצה לסגור את העסקה, האם אותה חברה מנהלת קשרים עם המתחרים, ייתכן שזה מידע חשוב שנרצה לדעת. בנוסף נוכל להתכונן מראש, מה בדיוק הם מתכננים להציע לנו, כיצד הם פועלים, נבצע הערכה של המידע המתקבל כדי להגיע להחלטות הנכונות לעסק שלנו.
  • מודיעין עסקי וכיצד הוא יכול לסייע לעסק שלי?

קבלת ההחלטות בעסק שלכם צריכה להתבסס על סמך הנתונים והמידע שנאסף על המתחרים שלכם, המידע והנתונים המתקבלים ממשרד החקירות ייתן לתת לכם תמונה אמיתית ומדויקת על ההתנהלות שלכם ביחס לחברות אחרות, היכן כדאי לשפר, איך לבסס את ההחלטות העסקיות שלכם על סמך המתחרים שלכם ועוד. חשוב לדעת שאם בחרתם בשירותי מודיעין עסקי במשרד חקירות ייתכן שתהליך איסוף המידע והנתונים יהיה תהליך ארוך טווח עד להשגת המידע הנדרש, כך שמומלץ לבנות תוכנית עבודה מוגדרת עם משרד החקירות ולהבין מהם היעדים, איזה מידע נדרש לאסוף כדי שיהווה ערך אמיתי עבור העסק וכיצד המידע יסייע להימנע מהתרסקות כלכלית.

בנוסף לכך תצטרכו לנתח את המידע שהתקבל, תוכלו להבין מי הם באמת המתחרים שלכם, ייתכן ותצטרכו לשנות אסטרטגיות, לשנות נהלים, לרכוש תוכנות חדשות שיוכלו לייעל את העבודה ומעל לכל להבין איך הדברים עובדים בחברות אחרות וליישם בעסק שלכם, כך שלא תישארו מאחור.

אם אתם מעוניינים לייצר יתרון תחרותי על פני המתחרים שלכם, אתם חוששים שאחד העובדים שלכם אינו אמין ומתעורר אצלכם חשד לגביו, או שאולי אתם חוששים שאחד העובדים שלכם מדליף מידע למתחרים? אנחנו כאן בשבילכם. במגנום חקירות נוכל לעזור לכם להגן על העסק שלכם ולספק לכם מידע מהימן, צוות החוקרים שלנו מקצועי ואמין, ההתמחות שלנו היא בביצוע מעקבים על העובדים שלכם, מבלי להיחשף ומבלי לעורר את חשדם, כדי שאתם תוכלו לדעת בדיוק מה קורה בעסק שלכם.

נשמח לעמוד לשירותכם לכל שאלה.