אודות

משרד חקירות בצפון – מגנום חקירות

משרד חקירות בצפון מגנום חקירות הוא משרד חקירות ומעקבים המתעסק בחקירות אזרחיות במטרה לדלות מידע עבור קהל לקוחותינו, משרדנו מתמחה בכל סוגי החקירות והמעקבים , ביניהם:

חקירות הונאה,גניבות,חקירות אישות-בגידות וגירושים,איתור נעדרים,איתור רכוש,חקירות כלכליות,חקירות עסקיות,חקירות פליליות,מעקבים, חקירות פנים עסקיות ועוד.

משרד חקירות בצפון – מגנום חקירות הנו משרד וותיק בעל וותק של 10 שנה בתחום החקירות,מעקבים ואיתור מידע, לרשות משרדנו צוות חוקרים פרטיים המבצעים חקירות , מעקבים , בניית תיקים ,איתור נעדרים, ואיתר מידע.

חברתנו חרטה על דגלה את נושא האמינות,החשאיות והשקיפות מול קהל לקוחותינו ושותפינו העסקיים.

מגנום חקירות – אנו מאמינים כי זכותכם היא לדעת את האמת אודות האנשים אתם אתם חיים ומנהלים עסקים, אנחנו פה בשביל לחקור את האמת עבורכם בצורה הטובה המהירה והחשאית ביותר.

משרדנו פועל בהתאם לחוק והתקינה הישראלית והבין לאומית המשרד פועל עם האישורים המתאימים והדרושים על פי חוק של משרד המשפטים.

משרד חקירות בחיפה – מגנום חקירות

משרד חקירות בחיפה – מגנום חקירות מורכב מאנשי מקצוע בעלי ניסיון עשיר בתחום, כל חוקר אצלנו נבחר בקפידה ומכיר את העבודה על בורייה , אנו מומחים במעקבים, חקירות, דליית מידע ,איתור נעדרים ועד.

אנו משתמשים אך ורק בציוד חקירות ומעקבים חדיש וברמה הגבוהה ביותר ובהתאם לסטנדרטים העולמיים, אנו לא מתפשרים על ציוד איכותי שיקצר את תהליכי החקירה,כמו כן לרשותנו מאגרי מידע מהימנים שונים,אנו דוגלים בסיום החקירה במינימום זמן עבור קהל לקוחותינו.

משרדנו פועל בכפוף לחוק החוקרים הפרטיים ומחזיק ברישיון ניהול משרד חקירות כחוק, אנו מחויבים ומתחייבים לעבוד על פי כללי האתיקה של חוק החוקרים הפרטיים.

משרדנו מומחה בהשגת מידע וכמובן מכיר את החוק היטב על מנת שנוכל לקצר עבורכם תהליכים בהשגת מידע שיהיה שמיש במידת הצורך בבית המשפט.

מגנום חקירות משרד חקירות בחיפה מספקים שירות לכל הארץ ואף שירות חו”ל חוקרינו נמצאים בפריסה ארצית.

נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם שירות איכותי מקצועי ואמין , צרו קשר עוד היום.

אודות מגנום חקירות

משרדנו הנו משרד חקירות מורשה מקיף המספק שירותי חקירות ומעקבים ללקוחות פרטיים, עסקים, גופים וחברות, במשרדינו חוקרים פרטיים מקצועיים מהשורה הראשונה בתחום, כל חוקר פרטי המועסק במשרדנו הוא חוקר בעל רישיון  ממשרד המשפטים ומומחה בתחומו ומחויב על פי כללי האתיקה לסודיות מוחלטת.

המשרד מספק עבור קהל לקוחותיו את כל שירותי החקירות והמעקבים  תחת קורת גג אחת, חקירות כלליות, חקירות כלכליות, חקירות אישות,מעקבים, איתור נעדרים,ביסוס אליבי,בדיקות פוליגרף,מודיעין עסקי ועוד.

למשרד נסיון של מעל 10 שנים, בהן צבר וותק ,ניסיון,קשרים וידע שאין שני לו בתחום החקירות,ומהעקבים, למשרדינו חוקרים פרטיים בעלי יכולות מבצעיות מרשימות  הנמצאים בשטח כל הזמן ופרושים בכל רחבי הארץ וזמינות מיידית,כל חוקר פרטי במשרדנו הוא מקצוען בעל שם בתחום החקירות בארץ,החוקרים המיומנים שלנו יקצרו לכם את תהליך החקירה ויחסכו לכם זמן וכמובן כסף.

אנו מתמחים גם בחקירות מורכבות אשר דורשות טיסות לחו"ל,ניהול מעקבים ממושכים ומסובכים ,ומשימות מורכבות באשר הן,משרדנו מתחייב לדיסקרטיות מלאה ושמירת זהות לקוחותינו באופן מוחלט,לרשותנו ציוד טכני מהמתקדמים בעולם, אנו לא מתפשרים על איכות ,לא של ציוד ולא של עובדינו.

משרדנו ממוקמים בחיפה ואנו מספקים שירותי חוקר פרטי לכל הארץ ולחו"ל.

משרדינו כמובן עובד בהתאם ובכפוף לחוק ומכיר אותו על בוריו על מנת שנוכל לספק לקהל לקוחותינו שירות וייעוץ בכל בעיה,נשמח לעמוד לשירותכם לכל שאלה,צרו קשר עוד היום לייעוץ ופרטים ללא עלות.

לקוחות מספרים

נירית ג

תודה רבה למגנום חקירות על העזרה המסורה השירות המקצועי והנכון וכמובן התמיכה והייעוץ, מגנום חקירות עזרו לי להגיע לאמת, ועזרו לי לחשוף את אופיו הבוגדני של בעלי במינימום זמן, תודה מגנום חקירות.
משרד חקירות - מגנום חקירות
5
2017-10-06T14:30:24+03:00
תודה רבה למגנום חקירות על העזרה המסורה השירות המקצועי והנכון וכמובן התמיכה והייעוץ, מגנום חקירות עזרו לי להגיע לאמת, ועזרו לי לחשוף את אופיו הבוגדני של בעלי במינימום זמן, תודה מגנום חקירות.

דוד ש

ברצוני להגיד תודה למגנום חקירות על השירות המסור האמין והמקצועי, מגנום חקירות הצליחו לאתר תרמית של עובדים אצלי בעסק וחסכו לי מאות אלפי שקלים במקרה הטוב, אני ממליץ בחום על מגנום חקירות ומודה לכם המון.
משרד חקירות - מגנום חקירות
5
2017-10-06T14:30:50+03:00
ברצוני להגיד תודה למגנום חקירות על השירות המסור האמין והמקצועי, מגנום חקירות הצליחו לאתר תרמית של עובדים אצלי בעסק וחסכו לי מאות אלפי שקלים במקרה הטוב, אני ממליץ בחום על מגנום חקירות ומודה לכם המון.
5
2
משרד חקירות - מגנום חקירות

סודיות מובטחת

אנו מתחייבים ל-100% דיסקרטיות עבור קהל לקוחותינו ושותפינו העסקיים

טכנולוגיה מתקדמת

לרשותנו טכנולוגיה עדכנית ומתקדמת שתעזור לנו לספק מידע מהיר יותר

שירות חו"ל

משרדנו הוא מבין הבודדים אשר מוציא את תיקי החקירה גם לגבולות חו"ל

כל סוגי החקירות

משרדנו מאגד תחת קורת גג אחת את כל סוגי החקירות והמעקבים

שירות אישי

משרדנו חרט על דגלו נושא השירות ,אנו מעניקים לכל לקוח יחס אישי מכל הלב

קשרים ומאגרי מידע

לרשותנו מאגרי מידע חוקיים נרחבים וקשרים אשר יסייעו להצלחת החקירה