אזורי שירות מגנום חקירות

שירותי משרדנו ניתנים ללקוחות פרטיים, עסקיים ומסחריים מכל רחבי הארץ, לרבות מאזור הצפון, המרכז והדרום, ואנו מבצעים גם חקירות בינלאומיות במידת הצורך. ברשותנו ניסיון רב שנצבר לאורך שנות עיסוק בכל סוגי החקירות והמעקבים, כאשר לחוקרים המורשים של משרדנו אמצעים מתקדמים, מיומנות גבוהה וקשרים ענפים המסייעים להשיג תוצאות במהירות וביעילות.

שירותי חקירות בצפון הארץ

משרד מגנום חקירות מספק שירותי חוקר בפרטי בצפון ישראל, החל מקריית שמונה ונהרייה, דרך עפולה וטבריה, ועד לאזור חיפה והקריות. משרדינו הראשיים שוכנים באזור הצפון ומשם אנו מנהלים חקירות ענפות, בכל רמת מורכבות, תוך שימוש בציוד המעקב הטוב מסוגו בענף. בין היתר, משרדנו מבצע באזור הצפון חקירות כלכליות אשר מטרתן המרכזית היא להתחקות אחר מצבם הכלכלי של גופים ואנשים, לרוב עקב היותם חייבים כספים לנושים או בעת הליכי גירושין. אנו מבצעים פעולות רבות על מנת לבחון את כל הנכסים הגלויים, הנסתרים והמוברחים שברשות היעד, וכן אחר התחייבויות, הלוואות, שעבודים וחובות אחרים שלו. כך לקוחותינו יכולים לכלכל את צעדיהם בתבונה, לדרוש חלוקה מלאה של הנכסים בהליך גירושין, או לחילופין להימנע מתביעה ארוכה ויקרה מול חייב שאין לו אמצעים מספקים.

משרד חקירות במרכז

אנו מפעילים רשת של חוקרים פרטיים בפריסה ארצית רחבה, המאפשרת לנו לתת מענה מהיר ויעיל לכל לקוח במרכז, לרבות באזור תל אביב והרצליה, ראשון לציון ופתח תקווה, רמת גן ואזור השרון. כך לדוגמא, אנו מבצעים עבור לקוחותינו מהמרכז חקירות אישיות, המיועדות לרוב להתחקות אחר בגידות ואחר נכסים הקשורים לסכסוכים בתא המשפחתי. מדובר בחקירות הנעשות ברגישות ובמהירות רבה, אשר תוצאותיהן עשויות לבטל את החשש לבגידה ולאפשר חזרה לחיי משפחה תקינים, או לחילופין להוות אסמכתא בעלת השפעות מהותיות על הליכי גירושין. בנוסף לכך, אנו מבצעים באזור המרכז חקירות עסקיות עבור מגוון גופים וחברות, למשל עבור משקיעים המעוניינים לקבל מידע מפורט ומהימן אודות מצבו הכלכלי של העסק הנתון לרכישה, או עבור בעלי עסקים המעוניינים לבדוק את מצבו הפיננסי והאישי של אדם האמור להיכנס כמשקיע או כשותף.

שירותי חוקר פרטי בדרום

משרדנו מספק גם שירותי חקירות בדרום בקשת רחבה של תחומים, לרבות באזור באר שבע ועד אילת. בין היתר, אנו מבצעים בדיקות לאיתור רכוש ונכסים, איתור מידע, בניית תיקים, ביסוס אליבי, הונאה, בדיקות פוליגרף, מודיעין מסחרי ועוד. כל זאת עם רישיונות חוקרים מטעם משרד המשפטים, לפי תקינה ישראלית ובינלאומית, ותוך הקפדה על החוק בישראל ובחו"ל – במידה שהחקירה מערבת ארצות שמעבר לים. בנוסף, אנו מקפידים הקפדה יתרה על סודיות מוחלטת ועל כללי האתיקה המקובלים בענף, תוך שמירה על שקיפות מלאה מול הלקוח ובאמונה כי הוא זכאי לדעת את האמת על יעד החקירה.

חקירות בינלאומית

לא פעם אנו מספקים גם שירותי חוקר פרטי בחו"ל, למשל כאשר יש לבצע בירורים הנוגעים לחשבונות בנק, שהייה במלונות ובערים שונות, נכסים המצויים בחו"ל, קשרים עסקיים בינלאומיים וכדומה. לשם כך אנו מסתייעים בחוקרים בעלי ניסיון רב בתחום המחזיקים בקשרים ענפים במדינות היעד, כאשר הדגש מושם על מהירות החקירה, יעילותה והיותה חוקית כך שממצאיה יוכלו להיות קבילים בבתי המשפט.

לפרטים נוספים על פעילות המשרד והזמנת שירותינו התקשרו אלינו בטלפונים 052-6559494 או 0507-7566883.