משרד חקירות בצפון – מגנום חקירות

משרד חקירות בצפון מגנום חקירות הוא משרד חקירות ומעקבים המתעסק בחקירות אזרחיות במטרה לדלות מידע עבור קהל לקוחותינו, משרדנו מתמחה בכל סוגי החקירות והמעקבים , ביניהם:

חקירות הונאה,גניבות,חקירות אישות-בגידות וגירושים,איתור נעדרים,איתור רכוש,חקירות כלכליות,חקירות עסקיות,חקירות פליליות,מעקבים, חקירות פנים עסקיות ועוד.

משרד חקירות בצפון – מגנום חקירות הנו משרד וותיק בעל וותק של 10 שנה בתחום החקירות,מעקבים ואיתור מידע, לרשות משרדנו צוות חוקרים פרטיים המבצעים חקירות , מעקבים , בניית תיקים ,איתור נעדרים, ואיתר מידע.

חברתנו חרטה על דגלה את נושא האמינות,החשאיות והשקיפות מול קהל לקוחותינו ושותפינו העסקיים.

מגנום חקירות – אנו מאמינים כי זכותכם היא לדעת את האמת אודות האנשים אתם אתם חיים ומנהלים עסקים, אנחנו פה בשביל לחקור את האמת עבורכם בצורה הטובה המהירה והחשאית ביותר.

משרדנו פועל בהתאם לחוק והתקינה הישראלית והבין לאומית המשרד פועל עם האישורים המתאימים והדרושים על פי חוק של משרד המשפטים.

משרד חקירות בחיפה – מגנום חקירות

משרד חקירות בחיפה – מגנום חקירות מורכב מאנשי מקצוע בעלי ניסיון עשיר בתחום, כל חוקר אצלנו נבחר בקפידה ומכיר את העבודה על בורייה , אנו מומחים במעקבים, חקירות, דליית מידע ,איתור נעדרים ועד.

אנו משתמשים אך ורק בציוד חקירות ומעקבים חדיש וברמה הגבוהה ביותר ובהתאם לסטנדרטים העולמיים, אנו לא מתפשרים על ציוד איכותי שיקצר את תהליכי החקירה,כמו כן לרשותנו מאגרי מידע מהימנים שונים,אנו דוגלים בסיום החקירה במינימום זמן עבור קהל לקוחותינו.

משרדנו פועל בכפוף לחוק החוקרים הפרטיים ומחזיק ברישיון ניהול משרד חקירות כחוק, אנו מחויבים ומתחייבים לעבוד על פי כללי האתיקה של חוק החוקרים הפרטיים.

משרדנו מומחה בהשגת מידע וכמובן מכיר את החוק היטב על מנת שנוכל לקצר עבורכם תהליכים בהשגת מידע שיהיה שמיש במידת הצורך בבית המשפט.

מגנום חקירות משרד חקירות בחיפה מספקים שירות לכל הארץ ואף שירות חו”ל חוקרינו נמצאים בפריסה ארצית.

נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם שירות איכותי מקצועי ואמין , צרו קשר עוד היום.

לקוחות מספרים

 • ברצוני להגיד תודה למגנום חקירות על השירות המסור האמין

  והמקצועי, מגנום חקירות הצליחו לאתר תרמית של עובדים אצלי

  בעסק וחסכו לי מאות אלפי שקלים במקרה הטוב, אני ממליץ

  בחום על מגנום חקירות ומודה לכם המון.

  דוד ש
 • תודה רבה למגנום חקירות על העזרה המסורה השירות המקצועי והנכון

  וכמובן התמיכה והייעוץ, מגנום חקירות עזרו לי להגיע לאמת, ועזרו לי

  לחשוף את אופיו הבוגדני של בעלי במינימום זמן, תודה מגנום חקירות.

  נירית ג

סרטון תדמית

נשמח לעמוד לשירוכם לפרטים ייעוץ והצעות מחיר

משרד חקירות בצפון | משרד חקירות בחיפה